niedziela, 16 lutego 2014
Czas przygotowania tego deseru to 5-8 minut. Więc jeśli dostaniecie telefon, że goście zaraz będą nie panikujcie, tylko przygotujcie pyszne gruszki na ciepło.
Jeśli nie macie pomysłu na surówkę lub nie chce Wam się gotować jarzyn, ścierać itd. zróbcie surówkę z kapusty kwaszonej. Robi się ją błyskawicznie i jest bardzo zdrowa.
Bardzo lubię wołowinę z sosem, szczególnie gdy zjadam ją z kaszą gryczaną. Moje dzieci wolą ją jeść jednak z makaronem. Pasuje także z ziemniakami i gotowanymi jarzynami. A który wariant Wy wybierzecie?
poniedziałek, 10 lutego 2014
Sos błyskawiczny i uniwersalny. Robi się go szybko i można go wykorzystać na różne sposoby. Jako danie obiadowe pasuje świetnie do kopytek, ale także jako polewa do gotowanych ziemniaczków i mięsa. Dobrze komponuje się także z ziemniaczkami z grila.
niedziela, 09 lutego 2014
Jarska kapusta z warzywami to doskonała propozycja na obiad lub ciepłą kolację (podajemy ją z chlebem). Może stanowić także dodatek do dania drugiego (tu doskonale komponuje się z ziemniakami i kotletem mielonym). Polecam ją szczególnie jesienią lub zimą.
 
1 , 2 , 3